Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

На Кіровоградщині молодь навчатимуть в академії медіаграмотності


Молодь міста та області від 14 до 35 років зможе долучитись до проєкту «МедіаРеВізія».

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та кафедра журналістики ЦДПУ ім. Винниченка працюватиме над тим, аби в Кіровоградській області було більше медіаграмотних жителів. Університет став одним із десяти ЗВО – переможців конкурсного відбору, що отримали право взяти участь у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність»,

Сьогодні медіаграмотність надзвичайно важлива навичка для будь-якої сучасної людини. Особливо тепер, коли ми переживаємо непросту фазу онлайнового життя, коли неякісна інформація атакує нас з усіх боків, коли фейки і маніпуляція стали основною частиною нашого інформаційного поля. Медіаграмотність здатна зберегти здоровий глузд будь-якої людини. Важливо не тільки самому ідентифікувати інформаційне сміття, а й допомагати іншим, – каже Наталя Фенько, завідувачка кафедри журналістики.

За її словами, мета проєкту – це створення медіаосвітньої платформи для молоді з об’єднаних громад Кіровоградщини. Вони зможуть прокачати навички медіаграмотності, поширювати у своїй громаді доступні й зрозумілі медіаосвітні інструменти, проводити навчання і зробити ревізію у громадах.

Як повідомила Ірина Ткаченко, директорка Агенції сталого розвитку «Хмарочос» та координаторка проєкту «МедіаРеВізія», протягом чотирьох місяців буде онлайн навчання в академії. Залучать місцевих медіаекспертів: Вікторію Талашкевич та Андрія Богданович. Також Оксану Мороз, авторку ініціативи «Не будь овочем», Альону Романюк, яка заснувала ініціативу «По той бік новин» та журналістів «Телебачення Торонто» Олександру Гонтар, Анатолія Остапенка.

В рамках онлайн-академії плануємо базові теми, які можна проговорити, враховуючи вподобання молоді, – каже координаторка проєкту.

Також створять просвітницький антифейковий вуличний інфобокс, який буде мандрувати по області. Відбудеться Online Feel Fest: Фестиваль літератури, мистецтва та медіа.

126054250 2826799404232387 8323174955227408822 o


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/61953-na-kirovohradshchyni-molod-navchatymut-v-akademii-mediahramotnosti”