Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

«Пане Зеленський, ви взагалі втратили страх?»: Тягнибок різко звернувся до президента

Українська земля в руках українців, і державний контроль за стратегічними підприємствами – це умови добробуту українців.

Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, реагуючи на плани нового президента щодо розпродажу землі і держпідприємств.

«Українці – на вихід. Держава – продається. То вже не жарти «95 Кварталу». А заява президента України в Туреччині. Гарант наш турбується, що іноземний бізнес замало контролює Україну: і землі в них не досить, і підприємств стратегічних. Тож виправити ситуацію обіцяє вже до кінця року – відкрити ринок землі для іноземців і провести велику приватизацію.

Пане Зеленський, страху у вас взагалі нема? Ви не про турків турбуватись повинні, а про українців! Про робочі місця, справедливі тарифи і розвиток економіки. Умови реалізації цього – українська земля в руках українців і державний контроль за стратегічними підприємствами. По-іншому бути НЕ може.

Тому раджу схаменутися, доки не пізно. Або ви працюєте на українців, або дуже скоро полетите із посади вслід за попередниками», – написав Тягнибок.


Джерело статті: “http://prioritet.org/novosti-ukrainy/item/32582-pane-zelenskij-vi-vzagali-vtratili-strakh-tyagnibok-rizko-zvernuvsya-do-prezidenta”