Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Голопристанські поліцейські розкрили вбивство найманого працівника

Голопристанські поліцейські розкрили вбивство найманого працівника

В одному з сіл Голопристанського району вранці біля гаража на території домоволодіння виявили тіло 47-річного чоловіка, де він працював у теплицях по найму. У загиблого було кілька ножових поранень в шию та інші частини тіла.

Об этом сообщает http://izobook.com

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Працівники Голопристанського відділення поліції опитали всіх найманих працівників, які підробляли у теплицях. Під підозру потрапив 57-річний чоловік, з яким у потерпілого постійно виникали конфлікти та бійки. Підозрюваний пояснив, що ввечері вживав спиртні напої разом зі своїм 47-річним колегою. Через що саме виникла сварка, чоловік не пам’ятає. Після бійки з товаришем і нанесення йому ножових поранень, зловмисник пішов спати, покинувши пораненого на землі.

Наразі підозрюваний затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kriminal/item/46172-holoprystanski-politseiski-rozkryly-vbyvstvo-naimanoho-pratsivnyka”